About us


Sandra, 20 lat.
Jaka jestem? Myślę, że nawet mi samej ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Zdecydowanie należę do grona tych osób, które mają masę pomysłów na siebie, strasznie dużo pasji, a co za tym idzie, ciężko mi się ustosunkować do jednej z nich. Uwielbiam robić wiele rzeczy i staram się  w nich stale rozwijać. Rysowanie, tańczenie, śpiewanie, robienie zdjęć, pisanie, to z pewnością coś dla mnie. Wychodzę z założenia, iż jeśli coś sprawia Ci przyjemność, nikt nie powinien Cię powstrzymać w robieniu tego. Poza tym jestem szaleńczo zakochana w brytyjskim akcencie, zdrowym odżywianiu, kosmetykach i...całym świecie, podróżowanie to jest to! Uwielbiam pomagać innym, wywoływać uśmiech, przekraczać własne granice, motywować innych...
Myślę, że to na tyle, bo nie chcę Wam zbyt wiele zdradzać. Jeśli chcecie poznać mnie lepiej, serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi postami ♥

"If you know who you are, then do not care what people think about you"Klaudia, 21 lat.
Ciężko jest opisać siebie w kilku zdaniach, ponieważ mam zbyt wiele pasji. Od dzieciństwa kocham śpiewać, muzyka jest dla mnie swojego rodzaju uzależnieniem (prawie takim jak słodycze haha). Pewnie dlatego oprócz śpiewu interesuje mnie taniec. 
Natomiast nową (kilkuletnią) pasją jest fotografia :D Od 3-4 lat zaczęłam się nią interesować, ponieważ kupiłam wtedy aparat i można by  powiedzieć że się z nim nie rozstawałam.
Mam także obsesję na punkcie książek. Uwielbiam je czytać w wolnych chwilach. To niesamowite jak łatwo można się przenieść w inny świat, a wyobraźnia potrafi zdziałać cuda.
Należę raczej do grona osób, które potrafią słuchać innych i staram się zawsze doradzić, pewnie dlatego ludzie często pytają mnie o opinię. Staram się motywować siebie i innych od działania. Nie znoszę nudy!
Myślę, że więcej dowiecie się czytając po prostu tego bloga ;) Zapraszam ♥
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz, każde miłe słowo,każdą obserwację. To dużo dla nas znaczy ♥

Zostaw link w komentarzu, na pewno zajrzymy na Twojego bloga :)